Angielski w praktyce

2017-03-07

„Przyjaciele z angielskim” to najnowsza oferta M-GCK, kładąca nacisk na stosowanie języka angielskiego w praktyce, skupiona na inspirowaniu, motywowaniu i zachęcaniu ludzi do nauki języków. Celem spotkań jest przełamywanie bariery mówienia w oparciu o kontakt z żywym językiem, dynamiczne konwersacje oraz naukę w luźnej atmosferze z wykorzystaniem anglojęzycznego serialu komediowego „Friends”. Naszą ofertę kierujemy do osób dorosłych, które znają język angielski na poziomie komunikatywnym, jednak w codziennym życiu brakuje im sytuacji i odwagi do swobodnego posługiwania się językiem.

Mimo wszystko, „Przyjaciele z angielskim” to nie tylko nauka –to możliwość poznania ciekawych osób, pełnych pasji, humoru i pozytywnej energii , które mają wspólne cele, chcą się rozwijać a przede wszystkim uczyć się od siebie nawzajem. Pragniemy stworzyć grupę prawdziwych przyjaciół, którzy przyjaźniąc się z angielskim, będą mogli zaprzyjaźnić się również ze sobą.

Nasze spotkania wyróżniać będzie:

- nieszablonowy charakter

- nacisk na rozumienie żywego języka i wykorzystywanie go w codziennych sytuacjach

- nastawienie na komunikację w j. angielskim z pozostałymi uczestnikami spotkań

- miła i przyjazna atmosfera, która sprzyja przełamaniu bariery swobodnej komunikacji

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 17-go marca 2017 o godz. 19.00 w sali kameralnej Centrum Kultury (sala nr 2 na parterze Centrum Sportu i Rekreacji w J-L). Wstęp wolny. Pozostałe informacje zostaną przekazane podczas pierwszego spotkania.

Kontakt pod numerem telefonu: 798-960-230 (sekretariat Centrum Kultury) lub 790-795-557 (Justyna Wołoszyn, lektorka j. angielskiego).

Zdjęcia

  •  -